Zdobení nehtů

Krása Vašich rukou vyjadřuje vaši osobnost, náladu a odhaluje, co máte rádi. To vše se odráží na estetické stránce nehtů, které mohou být jednoduché, přirozeně krásné, decentní, extravagantní nebo zdobené vašimi oblíbenými barvami. Možností je spousta a většina žen ráda zvolí pokaždé jiný vzor. Ať už se rozhodnete pro klasiku v podobě francie nebo složité vzory, buďte si jistá, že možnosti výběru zdobení Vám nabízím ve velkém rozsahu. Fantazii se hranice nekladou, inspirujte se v galerii, nebo si zvolte vlastní vzor. Všechny prvky zdobení nehtů se dají spolu kombinovat a každý vzor je možné udělat v různých barevných provedeních. Většina zdobení je vhodná jak pro umělé, tak i přirozené nehty, jen se místo gelů použijí laky. Na důležité události jako jsou plesy nebo svatby, si pro Vás ráda udělám čas a vyzdobím Vaše nehtíky slavnostním zdobením. Neváhejte stáhnout si vzor dle vašich představ z internetu, přinést fotografii, nebo si ho nakreslit. Vše záleží jen na Vás!

Francouzská manikúra

Většina žen upřednostňuje klasiku v podobě bílé francie. Je to hezké, elegantní a nic se tím nepokazí. Špička však nemusí být jenom bílá, můžete si vybrat barevný gel z aktuální nabídky, nebo nehty oživit třpytky. Dají se aplikovat více či méně intenzivní, nebo kombinovat dvě barvy, které přecházejí jedna v druhou. Francie krásně vynikne taky na přirozených nehtech.

 %C3%BAprava11 271x300 Zdobení nehtůgel nails zoom 199x300 Zdobení nehtůnail design fotografie 200x300 Zdobení nehtů

Kreslení lakem

Francie, barevný podklad nebo přirozené nehty se dají hezky oživit nejrůznějšími motivy nakreslenými pomocí zdobících laků. Výběr barvy je pouze na Vás. Můžete si zvolit jednoduché linky nebo složité kvítky. Vzory mohou být doplněné třpytkami, nebo kamínky.

gel nails with decorative top zoom 199x300 Zdobení nehtůfingernails photos zoom 199x300 Zdobení nehtůnail design accessories zoom 199x300 Zdobení nehtů

Gel-laky – permanentní lakování

Nabízím Vám revoluční novinku – permanentní gel-laky, které se vytvrzují v UV lampě a zaručeně vydrží hezké až tři týdny. Nejsou to gely a přece jsou stejně odolné. Gel-laky jsou speciální dlouhorvající laky na přírodní nehty. Proti klasickým lakům mají několik výhod, a to zejména trvanlivost, odolnost vůči poškození povrchu a na konec nezabarvují nehty.

Dále Vám pak nabízím široký výběr barevných laků vhodných jako podklad a také laků vhodných pro kreslení motivů.

%C3%BAprava8 259x300 Zdobení nehtůplum nail polish manicure beauty tips summer 2010 284x300 Zdobení nehtů%C3%BAprava21 279x300 Zdobení nehtůProtahování gelu

Jedná se o obdobu kreslení lakem. Barevným gelem se vytvářejí většinou abstraktní vzory. Tato metoda se dá provést také barevnými laky.

Razítka – stamping

Razítka představují velmi rychlé a snadné zdobení nehtů pro ty z Vás, které nemáte čas a přeci si chcete dopřát hezké zdobení. Tato metoda je velmi rychlá a zajistí Vám dokonalý vzor stejný na každém prstu. Jediná nevýhoda je, že se vzor nedá aplikovat zrcadlově na druhou ruku.

%C3%BAprava 1 Zdobení nehtů%C3%BAprava 24 248x300 Zdobení nehtů%C3%BAprava 33 Zdobení nehtů

Kamínky, fimo a sušené ozdoby

Mám pro Vás připravených spoustu doplňku, které lze aplikovat na francii, nakreslený vzor nebo jen tak samotné. Vybrat si můžete z kamínků různých tvarů a barev. Nádherné jsou sušené kytičky, ke kterým se už nic nemusí přidávat, nebo se skvěle hodí ke špičce ze třpytek. Kromě kamínků si můžete vybrat i mezi fimo zdobením ve tvaru kytiček, motýlků, ovoce atd. Mnoho zákaznic se bojí dát si tyto ozdoby, aby jim netrčely na povrchu nehtů a nezatrhávaly oblečení. Tohle ovšem platí jenom pro aplikaci na přírodní nehty, kde tyto ozdoby nedoporučuji. V tomto případě ozdoby spíše překážejí. V případě modeláže však nemusíte mít žádné pochybnosti, všechny ozdoby se vmodelují do gelu ještě pod hlavní vrstvu gelu. Proto netrčí a vydrží.

t%C5%99pytky gel s schmuckteinen a rozvit%C3%BD kv%C4%9Bt 199x300 Zdobení nehtůklasick%C3%A9 gelov%C3%A9 259x300 Zdobení nehtů%C3%BAprava 23 247x300 Zdobení nehtů

3D kytičky

3D zdobení se dělá z akrylu, tyto ozdoby se naopak nevmodelují do gelu, ale aplikují se na povrch nehtů. Proto jsou nejvhodnější jako slavnostní zdobení. Velmi oblíbené jsou u nevěst na svatbách. 3D ozdoby lze aplikovat hotové nebo Vám je namodeluji přímo na nehty a přizpůsobím každému nehtu individuálně.

nail shaping zoom 205x300 Zdobení nehtůSexy Nail Art Designs Zdobení nehtůnail styling zoom 205x300 Zdobení nehtů

Čínská malba One Stroke

One stroke je velmi náročná technika. Jedná se o malování akrylovými barvami, kdy se na štětec nanesou dvě barvy a tahy štětce se vytvářejí tónované kresby. Každý nehet je tak samostatný umělecký originál. Lidé si při pojmu one stroke zpravidla vybaví složitě pomalované nehty, jaké se předvádějí na soutěžích. Namalovat se však dají také jednoduché vzory například na francii. Hezké jsou v kombinaci zejména se třpytkami.

ei 17 40 200x300 Zdobení nehtů%C3%BAprava7 250x300 Zdobení nehtů%C3%BAprava6 232x300 Zdobení nehtů

Nálepky

Na trhu je nespočetné množství různých nálepek oblíbených zejména v domácím zdobení. Stačí vzor pouze nalepit na nehet a je to. Nevýhodou však je, že okraj nálepky je často viditelný a ne všechny mají správnou velikost, aby se na nehet vešly. Pokud jste objevili nálepky, které Vás ihned oslovily a chtěli byste je mít, přineste si je s sebou do salonu a na upravené nebo namodelované nehty Vám je nalepím. Nebo si je můžete zakoupit přímo u nás v salonu či v internetovém obchodě.

Copyright © 2011 Krásné-nehty.cz All rights reserved. | Theme Chocolate WP | Webki.cz
Up